TECHNOLOGIE 

Intraorální skener

Naše ordinace je vybavena špičkovým intraorálním skenerem Trios 3 Shape. Zabudovaná kamera pořizuje v ústech pacienta až 3000 snímků za sekundu. 

Na základě těchto snímků ihned vzniká v počítači přesný virtuální otisk chrupu. Díky tomuto zařízení již není nutné zhotovovat klasické otisky v ústech pacienta. 

Digitální skenování je velmi přesné, a pro pacienta maximálně komfortní, pacient se nemusí obávat dávivého reflexu jako u klasických otisků.

CBCT přístroj Gendex GXDP - 800

CT vyšetření umožňuje získat prostorový přehled a podrobné diagnostické informace o množství a kvalitě kostí, tvaru spodiny čelistní dutiny, průběhu mandibulárního kanálu a dalších rizikových struktur.

CT vyšetření také umožňuje přesné měření nabídky kostí pro implantologické ošetření, zobrazuje průběh kořenových kanálků pro endodontické ošetření. 

Díky získaným informacím stomatologické zákroky jsou preciznější a bezpečnější. 

Lupové brýle Zeiss

Lupové brýle používáme na veškeré zákroky - od diagnostiky až po odstranění zubního kamene. Za pomocí zvětšovací technologie nám takto zpřísněné operační pole detailně zobrazuje zubní tkáně, které jsou velmi malé. 

Při zhotovení výplně dokážeme pod zvětšením odstranit všechnu infikovanou tkáň a zajistit přesný okraj výplně.
Nezbytné nutné je však zvětšení při ošetření kořenových kanálků. Bez použití lupových brýlí výrazně se snižuje úspěšnost tohoto ošetření. Zvětšovací technika nám též umožňuje precizní odstranění zubního kamene, přesné broušení zubu na korunku, zlepšující kvalitu a trvanlivost ošetření.