ORDINACE 

Vybavení ordinace

Naše zubní praxe disponuje vším, co je potřebné pro kvalitní vyšetření a léčbu
Dentální soupravy PLANMECA

 

Snadná obsluha a mnoho inteligentních funkcí a funkčních detailů spoluvytváří komfortní, výkonné a přehledné pracovní prostředí pro lékaře i pacienty. Jedním z předních cílů se pro Planmecu stalo zajistit prvotřídní hygienické prostředí na pracovišti a bezpečnost pacienta při ošetření. Proto k celkovému hodnocení soupravy musíme přičíst také systém dokonalých hygienických funkcí, které přispívají ke snaze vytvořit vynikající pracovní prostředí.

Intraorální RTG PLANMECA Intra / PROX

 

Poskytuje kvalitní snímky s vysokým rozlišením. Díky praktickému designu a pokrokové technologii je tento rentgenový přístroj tou nejlepší volbou pro intraorální snímkování. Maximalizuje úroveň všech intraorálních radiografických technik a produkuje vyjímečně čisté snímky s vynikající ostrostí a maximem detailů. Zařízení využívá nejnovější technologie a vyhovuje všem požadavkům, speciálně v digitální intraorální radiografii.

Sterilizátor DOMINAplus B

 

Parní sterilizátor DOMINA plus B představuje zcela novou generaci parních sterilizátorů bez výjimky splňujících požadavky norem (ČSN EN 13060 pro třídu B). Díky svým malým rozměrům, špičkové kvalitě a mnohostrannému použití jsou přístroje DOMINA plus B vhodné k použití zejména v oblasti stomatologie, kde je požadována špičková kvalita, rychlost, spolehlivost a nejvyšší bezpečnost sterilizace. 

Nepřímá Digitalizace PLANMECA ProScanner

 

Kompaktní scanner pro paměťové fólie, produkuje vysoce kvaltní snímky. Intraorální senzor Planmeca je jedinečná kombinace nejmodernějšího, na pacienta zaměřeného dizajnu, použitelnosti a odolnosti, zabezpečující hladký pracovní průběh a bezpečnost pacienta při všech situacích ošetření.

FOTOGALERIE